Vitajte na stránke : :
fanwebe speváčky Terry Naomi, ktorú nebude poznať každý, ale nechajte ma vám ju predstaviť. Na to, aby mal niekto celosvetový úspech netreba mať bohaté kontá a vplyvných známych. Postačí mať šťastie a zaujať.
Jedna jediná skladba dokázala zaujať svet a Terra Naomi, ako jej autorka potom pochopiteľne nemohla zostať zabudnutá. O všetkom sa dozviete práve z tohoto akoby fanklubu Terry Naomi, prvom fanwebe v Európe. Prvom na Slovensku.
   
Za všetko môže Youtube : :
Istotne ste s auž stretli so stránkou youtube.com. Pamätám časy, keď som na svoje stránky dával videá a písali ľudia, ako je to možné, že mám video na stránke. Mnohí na začiatku roka 2006 nepoznali a ani netušili, čo vlastne YOUTUBE je. Dnes nájdete linkujúce videá kdekoľvek na weboch. Ich autormi sú normálny ľudia. Ničím navonok nevynikajúci, a predsa majú veľkú odvahu ukázať svetu čo dokážu. Mnohí nahrajú svoje schopnosti na Youtube a čakajú na reakcie. Medzi nimi aj Terra Naomi, dievča o ktorom toto všetko je. O dievčati, ktoré doma vytiahlo kameru, nahralo svoju vlastnú skladbu bez efektov, čisto hru a spev. Umiestnila na spomínaný server a ľudia prišli sami. O jej živote sa toho spočiatku veľa nedozvieme, no to, čo postačí pre zatiaľ je v článku o nej.
 
Spojenie s celým svetom : :
O tom, ako oslovila svet a ako dokázala spojiť prosby muža z Indie, dievčaťa z Japonska, ženy z Nemecka a mnohých iných krajín do neskoršej verzie jednej veľmi úspešnej skladby, tej, ktorú sama zložila. Pozrite si sami, čo sa podarilo jednému dievčaťu a môže sa aj vám. Nech je potom táto stránka inšpiráciou pre vaše rozhodnutia, odvahu a silu ísť za svojim snom, lebo len tí, čo im toto všetko nechýba, dokážu oveľa viac. Pozrite si celý príbeh na tejto stránke. Nie je to príbeh len jednej skladby. Terra ich zložila desiatky, no tá jedna najviac upútala a to je dôvod na predstavenie si